Yhteystiedot

Porin Ravit Oy
Ravintie 1
28130 Pori

Puhelin
Toimisto 044-3313018

Verkkolaskutusosoite
Verkkolaskuosoite: TE003708382832
Välittäjä: Tieto Oyj

Y-Tunnus
0838283-2

Pelikahvilan aukioloajat

maanantaisin suljettu
tiistai – perjantai klo 17:00 – ravien loppuun
lauantaisin klo 13:00 – ravien loppuun
sunnuntaisin suljettu

Toimisto

Toimitusjohtaja
Jose Laaksonen | 040-753 4615 | jose.laaksonen@porinravit.fi

Kilpailusihteeri
Noora Palmunen | 050-410 0037 | kilpailusihteeri@porinravit.fi

Kokouspalvelut
Jani Haanpää | 045-677 8417 | jani.haanpaa@satakunnanviikko.fi

E-Sport
Tero Tuomi | 044-710 3819 | tero.tuomi@samk.fi

Kuntonyrkkeily
Artem Staaf | 050-4697870 | stallion@porinravit.fi

Ponikerho
ponikerho@porinravit.fi

Ponisynttärit
Nelli Saari | 045-128 0849 | ponikerho@porinravit.fi

Kepparikerho
Nelli Saari | 045-128 0849 | ponikerho@porinravit.fi

Ratamestari
Pasi Soimala | 040-521 3031  | pasi.soimala@porinravit.fi

Hallitus

Puheenjohtaja
Janne Ojanen | puh. 045-6718850 | janne.ojanen@porinravit.fi

Jäsenet
Janne Ojanen
Jenni Jakovaara
Jouni Miettinen
Juha Hakanpää
Manu Vanha-Rauvola
Tarja Koskela

Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä varmistaakseen, että saat parhaan kokemuksen verkkosivustoltamme.